fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Тренажерний зал

IMG_9712Кожному буде до смаку наш тренажерний зал, обладнаний новітніми професійними тренажерами преміального рівня, розробленими з урахуванням останніх наукових досягнень в області біомеханіки, які в сукупності дозволяють тренувати всі групи м’язів.
У тренажерному залі є кардіо і силова зони, де кожен знайде програми для себе, незалежно від фізичної форми, рівня підготовки і віку.

Кардіозона представлена першокласними кардіотренажерами TRUE (США) для укріплення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень. Тренажери TRUE (англ. – справжній) – професійне кардіообладнання американського виробництва, яке поєднує традиції спорту з технологіями досконалості вже протягом 30 років. Лінійка тренажерів була розроблена для ВМФ Армії США.

  • Бігові доріжки – універсальні і прості у використанні. Обладнані сучасними IMG_9688діагностичними системами: контроль частоти серцебиття, сенсорні датчики зміни пульсу, автоматична центрівка полотна доріжки і зміна кута нахилу доріжки, які найкращим чином відповідають біомеханіці тіла. Вмонтований вентилятор обдування тіла, а також аварійна зупинка при необхідності за допомогою знімного ключа. Чудово підходить для загального зміцнення і тренування витривалості.
  • Велотренажер – відмінно тренує м’язи ніг і спини. Діагностичні системи забезпечать контроль за пульсом за допомогою системи самотестування, покажуть, яку дистанцію було проїхано, з якою швидкістю, скільки калорій витрачено. Чудово підходить кожному для розвитку витривалості та загального зміцнення, відновлення після травм, позбавлення зайвої ваги, а також рекомендовані до використання при варикозному розширенні вен.
  • Степпер – тренажер, який імітує підйом сходами, активно тренуючи м’язи ніг і тазу, зокрема ікри, стегна, сідниці. Таке навантаження додатково зміцнює серцево-судинну систему й суглоби. Чудово підходить як для загального оздоровлення, так і для людей з артритом чи артрозом.

 

 • Еліптичний тренажер – має безліч переваг, головною з яких є те, що це – найбільш ефективний тренажер: заняття на ньому задіють більшу частину м’язів тіла. Це відбувається завдяки IMG_9739рухам, які максимально наближені до природних при ходьбі чи бігу, при цьому відсутнє зайве навантаження на суглоби і хребет. Тренажер оснащено діагностичними системами: сенсорні датчики зміни пульсу, встановлення індивідуального навантаження, оцінка дистанції, швидкості і втрачених калорій. Використовуючи рукоятки тренажера можна задіяти м’язи верхнього плечового поясу, що збільшить ефективність фізичних вправ. Чудово підходить для загального зміцнення, тренування м’язів тіла, зміцнення серцево-судинної системи, відновлення після травм, в т. ч. для людей похилого віку.

 

Силова зона представлена професійними тренажерами Impulse – провідного світового виробника і розробника спортивного обладнання, основний постачальник комплектуючих для відомих світових фірм Cybеx (США), StarTrac (США).
У студії створені всі умови для будь-яких силових тренувань за допомогою вантажоблочних тренажерів, тренажерів на вільних вагах, лавок і стійок. Дана лінія призначена для тренувань м’язів грудей, плечового поясу, біцепсів-трицепсів, пресу, стегон, гомілок, ікр та ін. Всі тренажери підходять, як чоловікам, так і жінкам, від початківців до професіоналів. Вони відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, що виключає можливість травмування.IMG_9651
Окрім класичних силових тренажерів фітнес-студія обладнана новинками, які тільки починають з’являтися на світовому й українському ринках. Серед них – кранк-коло (Krankcycle, США), призначене для тренувань верхнього плечового поясу, рук, грудей, спини, а також для серцево-судинної системи і загального зміцнення, розвиваючи до 50% м’язів всього тіла.
Кранк-коло – інноваційний тренажер, здатний спалювати 9-11 калорій за хвилину. Його було винайдено творцем спіннінгу Джонні Голдбергом (спіннінг – швидкісна їзда на спіннері – спеціальному велотренажері).
Тренажер також підходить для людей з обмеженими фізичними можливостями, адже був винайдений паном Голдбергом саме тоді, коли він отримав серйозну травму і не міг продовжувати велосипедний спорт.

yyyyyyyyy

“Батерфляй” фірми Impulse – професійний тренажер, для розвитку грудних м’язів. Завдяки заняттям на такому тренажері відбувається чудове пропрацювання задньої частини дельтовидних, а також великих і малих грудних м’язів. Передбачена необмежена кількість рухів. Спеціальні дві дугоподібні деталі над головою із змінним положенням дозволяють кожній руці рухатися незалежно,та з різною амплітудою. Рухи на тренажері батерфляй Impulse можуть виконуватися як обома руками так і однією. Спробуйте позайматись на “Батерфляй” і Ви одразу оціните всі переваги даного тренажера.

 

 

 

 

 

12 коментарів

 1. Юра :

  Ваш фитнес клуб в моем доме и я долго ждал его открытия.Вижу , что у вас хорошые отзывы на сайте, но цена реально завышена.Учитывая, что в етом районе есть еще 2 спортклуба, в которых цена на тренажерку безлимит 200-250 грн, то ваша цена в 550 кажется слишком высока, да и тренажоров у вас не так много.Создается впечатление, что ваш спортклуб только для элитного круга людей, которые себе могут это позволить.Жаль, ведь многих людей отпугивает именно цена.

  • adamieva :

   З дня відкриття нашої фітнес-студії діють спеціальні ціни. До кінця жовтня Ви маєте можливість придбати абонемент «Необмежений» за 350 грн. + отримати пляшку води при кожному візиті, рушничок, міні-сейф. Також на кожні 10 занять у тренажерному залі в подарунок ми пропонуємо Roll / Vacu на вибір. Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності.

 2. Таня :

  Зараз займаючись вже близько місяця у вашому тренажерному залі, можу зробити декілька висновків.Плюсами є привітні тренера, які завжди допоможуть і порадять, а ще сучасні тренажери.А от з мінусів, це мало бігових доріжок (іноді займаєшся на якомусь тренажері, і коли бачу що приходять нові відвідувачі, то стараюсь швидше закінчити вправу, щоб піти на бігову, бо розумію, що після розминки ті клієнти її займуть і треба буде чекати 10-15 хвилин), а ще одним мінусом є ваша вага в тренажерному залі, іноді таке враження що вона живе своїм життям ( пробували її перекладати в інше місце, то похибка була більше кілограма, а це говорить про те, що не дуже вона точна; бувають правда дні коли все нормально і показує добре в різних місцях і при декількох послідовних зважуваннях вага одна і та ж, але ж не вгадаєш який в неї сьогодні настрій).А ще на телевізорах у вас завжди включений спортивний канал, не залежно чи це футбол чи змагання з важкої атлетики, я декілька раз просила переключити, а зараз якось вже незручно щоразу просити, тому коли займаюсь на орбітреку чи степері то приходиться дивитись те, що показують.За той час , що займаюсь помітила що в той час коли я приходжу (ввечері) займається більше жінок, а їм важка атлетика не цікава і думаю, що не всі мають сміливість попросити переключити.Це навіть не мінус, це порада!

  • adamieva :

   Тетяна, вже в найближчому майбутньому ми плануємо доставити ще одну бігову доріжку або орбітрек. Ваші зауваження та пропозиції ми врахуємо в подальшій роботі. Надалі при виникненні будь-яких питань не соромтесь підходити до адміністратора.

 3. Лена :

  Полностью согласна с Юрием – цена вашего клуба очень завышена.
  Так же проживаю в этом микрорайоне, но вынуждена посещать другой аналогичный клуб, только из-за значительной! разницы в цене,
  хотя уровень сервиса и услуг на таком же уровне.
  Жаль, что только: “З дня відкриття вашої фітнес-студії діють спеціальні ціни. До кінця жовтня Ви маєте можливість придбати абонемент «Необмежений» за 350”. Лучше если бы такая цена была постоянной.
  Буду рада если в дальнейшем вы пересмотрите свою ценовую политику.
  Знаю таких мнений и пожеланий много.

  • Оксана :

   Ну, щодо рівня послуг і сервісу – це неправда) Як на мене, ціна на такий сервіс і рівень обладнання навіть замала, а займатися демпінгом, як зараз роблять більшість клубів, не тільки неетично, але й шкідливо для бізнесу (чудово знаю на власному досвіді, бо сама маю бізнес у сфері послуг). Якість має відповідно коштувати, і хтось за це має платити, і я не проти.

  • adamieva :

   Всім бажаючим стати клієнтом нашої студії хочемо повідомити про перегляд цін на послуги.
   Лєна, Ви можете придбати пакет “Необмежений” 1 міс. за 390 грн.
   Всі діючі ціни Ви можете переглянути на нашому сайті.

 4. Валентина :

  А пакету, щоб молода мама яка має можливість залишити дитину тільки на годину раз чи декілька разів у тиждень немає? Тобто у вас взагалі немає погодинної тарифікації чи як?

  • adamieva :

   Валентино, погодинна тарифікація в нас відсутня. Можемо Вам запропонувати пакет “Необмежений” терміном 1,3 або 6 місяців або
   можливість придбати певну кількість візитів до повного їх використання. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел. (066) 958-47-47

 5. А cтудентських абонементів у вас немає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial