fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Системний спорт

 

DSC_0450

Якщо Ви систематично займаєтесь спортом, просто підтримуєте фізичну форму чи прагнете спортивних досягнень, фітнес-студія «Адам і Єва» створює всі умови для постійних і професійних тренувань. Наша студія – це вдале місце, де Ви зможете власноруч розвивати красиву фігуру і рельєф тіла, нарощувати м’язову масу або тренуватись, як професійний спортсмен.

 

Програми, тренажери й апарати, які Вам в цьому допоможуть:

1. Тренажерний зал – комплексний підхід до формування Вашого тіла. Завдяки тренуванню на різних тренажерах (силових і кардіо) Ви маєте змогу:

–       розвивати всі групи м’язів: плечовий пояс, груди, прес, спина, стегна, сідниці, ноги;

–       правильно нарощувати м’язову масу для формування гарного рельєфу тіла (наприклад, консультації тренера щодо класичного підходу чи базових вправ для росту маси; чи які м’язи-антагоністи потрібно задіяти у тренуванні тощо);

–       формувати красиву фігуру у жінок: міцні треновані м’язи – запорука молодості;

–       системно тренуватись для професійних спортсменів: підготовка до змагань чи нормативів.

 

2. Roll Evolution – апарат для лімфодренажного масажу, який є дуже корисним для тих, хто постійно займається спортом. Завдяки стимулюванню кровообігу і лімфовідтоку Roll-масажер зніме напругу і спазми в м’язах після тренувань, що особливо важливо для спортсменів-професіоналів. Крім того, процедури на ньому допомагають при розтягненні м’язів, вони дадуть змогу укріпити сполучну тканину, оздоровити судини, вивести шлаки з організму.

Протипокази використання Roll-масажеру

– пухлини;

– вірусно-бактеріальні захворювання;

– порушення серцевого ритму, гіпертонія;

– захворювання вен, тромбоз;

– захворювання нирок;

– вагітність;

–        післяопераційний період, в т.ч. після штучного переривання вагітності та мимовільного викидня;

–        період менструації.

 

3. Фітнес – для більшості з нас не секрет, що володарки ідеального тіла – жінки, які регулярно займаються спортом. Розробіть власну систему програм зі створення привабливої, здорової фігури, поєднавши наші різні фітнес-тренування («розумне тіло», аеробні й інтервальні тренування, «скульптура тіла»). Систематичні заняття фітнесом зроблять неоціненний внесок у Вашу красу і здоров’є:

–       гарна, рельєфна форма тіла завдяки правильно тренованім м’язам;

–       підвищення витривалості, зростання активності, рухливості;

–       розвиток гнучкості, пластичності;

–       поліпшення постави, поява легкої ходи;

–       разом з цим щезають назавжди всі комплекси і з’являється впевненість у собі!

 

4. Спортивне харчування – додаткова допомога для росту м’язової маси і порції вітамінів,  поживних речовин і мінералів для організму. Ніколи не потрібно забувати важливої істини – сильне, здорове і накачане тіло будується не лише за допомогою фізичних вправ, а й за допомого повноцінного здорового харчування. Під час інтенсивних тренувань організм потребує більше речовин і мінералів. Якщо він їх не отримуватиме, то заняття будуть сильно виснажувати м’язи і тканини тіла. Нестачу поживних речовин і вітамінів можна поповнювати їжею (яка містить багато білків, вуглеводів, вітамінів) або спортивним харчуванням (протеїновими коктейлями, креатином, вуглеводами, жирними кислотами, вітамінами і мінералами). Краще застосовувати їх в комплексі.

У нашому фітобарі можна знайти професійне спортивне харчування європейських й американських виробників. За цільовим призначенням, воно підійде як чоловікам, так і жінкам, виходячи з індивідуальних (особистих) вимог до тренувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial