fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

STUDEX проколювання вух – SYSTEM-75

VIAB_VjGIN8

Ви шукаєте де в Івано-Франківську проколоти вуха дитині швидко, якісно і безболісно?

Тоді вам в косметичний кабінет фітнес-студії “Адам і Єва”! У нас можна проколоти вушка ПРОСТО, БЕЗПЕЧНО, СТЕРИЛЬНО і ШВИДКО! Процедура по проколювання мочок вух в нашій студії проводиться за допомогою пістолета фірми Studex (США) по Системі 75.

Проколювання вух – дуже давня традиція, але вона і по сьогоднішній день в моді. Мами маленьких дівчаток, а часто і самі юні модниці з найранніх років мріють хизуватися в красивих сережках, адже прикраси в вушках роблять юних модниць ще більш чарівними.

STUDEX Co. USA – найбільший в світі виробник професійного обладнання для проколювання вух. STUDEX Co. USA має відмінну репутацію у всьому світі! Результат – десятки тисяч лікарів-косметологів успішно використовують для проколу вух обладнання STUDEX. Найдосконаліша розробка STUDEX в технології проколювання вух – SYSTEM-75. Саме цю систему ми вибрали для проколу вушок дітям в нашій студії.

У чому ж переваги і унікальність даної системи?
– Це, перш за все гарантія повної стерильності і, таким чином, безпеки. Система-75 відповідає всім нормам гігієни у всьому світі і звичайно ж це дуже важливо при проколюванні вух дітям.
– Прокол без «пострілу». Тепер вухо по-справжньому проколюється, а не «прострілюється». Таким чином, відбувається не розрив, а розсування тканин.
– Голкова частина сережки – голки мають діаметр 0,9 мм і спеціальну заточку. Все це забезпечує значне скорочення больових відчуттів.
– Картридж з сережкою-голкою сконструйований так, що ні сережка-голка, ні застібка не мають контакту з інструментом.
– Картридж з сережкою-голкою добре видно і в пластиковому прозорому контейнері, і після його зняття. В процесі проколювання виключений «промах». Прокол відбувається точно в намічене місце.
– Інструмент дуже простий у використанні. Всі етапи підготовки до проколу займають не більше однієї хвилини.
– Сережки-голки мають різний розмір і форму, але так як вони вже встановлені в картридж, немає більше необхідності в адаптерах і додаткових діях.
– Інструмент дуже легкий, практично не нагадує «пістолет», прокол відбувається безшумно. Всі ці фактори дозволяють без жодних проблем проколювати вуха дітям.
– Застібка сережки-голки встановлена в картриджі так, що повністю виключає її випадання. В процесі проколу вона автоматично застібне сережку в потрібному місці.
– Сережки-голки упаковані парами. Однак кожна сережка-голка упакована в окремий стерильний картридж. Тому можна використовувати для проколу не тільки пару, але і одну сережку. Друга сережка-голка збережеться стерильною і може бути використана пізніше.
– Застібка сережки-голки закривається так, що повністю виключається «затиск» мочки дитячого вуха. Це означає, що процес загоєння відбувається без проблем.
– Великий вибір сережок-голок. Асортимент постійно розширюється. Всі сережки-голки мають сучасний дизайн, тому в подальшому можуть бути використані як звичайна прикраса.
– Сережки-голки виготовлені з високоякісної хірургічної сталі або з титану. Сережки-голки зі сталі представлені у версії з золотим покриттям і без. Сережки-голки Системи-75 мають вставки кристалів Сваровські, що робить їх більш витонченими і довговічними.

В нашій студії ви знайдете великий вибір дитячих сережок, які вставляються при проколі, також косметолог детально проконсультує батьків як доглядати за вушками, видасть роздруковану інструкцію.

Проколювання вух для дітей – важлива і святкова для всієї родини подія – ми сфотографуємо цей момент і обов’язково подаруємо вам фото малятка в нових сережках на пам’ять! А також видамо Сертифікат, що ваша малеча стала ЦІЄЮ ПРИНЦЕСОЮ!

Ціна: 500 – 650 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial