fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Різне

 ” ЧИ МОЖЛИВЕ ЛОКАЛЬНЕ ЗМЕНШЕННЯ ЖИРОВОГО ПРОШАРКУ В ОДНОМУ МІСЦІ? “15

Нерідко можна помітити в тренажерних залах, як хлопці та дівчата намагаються робити безліч вправ для м’язів преса в надії отримати ті самі «заповітні кубики» і плоский живіт, але результату зовсім не видно. І ця історія повторюється з року в рік. Чи не це є підтвердженням, що локальне зменшення жиру не можливе!?

 Детальніше

Якби це було можливим, тоді можна було б зробити одну ногу рельєфну, а другу товсту. Це не реально, такого бути не може впринципі.

 Вчені не мало часу витратили, щоб відповісти на це питання. Але поки ніяких підтверджень такої теорії про місцеве зменшенні жиру вправами немає.

Локально зменшувати жир можна тільки хірургією. Нам шкода жінок, які довіряються рекламі чудодійних гелів і паст, що обіцяють скорочення товщини жирового прошарку тільки лише за рахунок місцевого впливу, без спортивних вправ і корекцыъ харчування.

Організм зменшує жирові відкладення глобально, тобто по всій поверхні відразу. Якщо у когось жир йде швидше в певних частинах тіла, то це обумовлено генетично.

Також, при зменшенні ваги часто здається, що скрізь жир зменшується, а в проблемних місцях залишається на тому самому рівні. Насправді, жир зменшується по всьому організму, просто в проблемних місцях його було більше, через це здається, що там він зменшується повільніше.

Таким чином, виконуючи сотні повторень для преса або інших м’язів, зробити їх супер рельєфними неможливо. Кількість жиру зменшується тільки коли організм витрачає енергії більше, ніж отримує її з їжею, а це можливо при дефіциті калорій в добовому раціоні, а це психологічний стрес, або якщо калорійність раціону залишається тією ж, але значно збільшується активність та інтенсивність тренувань.

Наприклад, потрібно інтенсивніше тренуватись, хоча так можна дійти до хронічної втоми від перевантаження всіх функціональних систем організму.

Виходячи з вище сказаного, золота середина – злегка зменшити калорійність раціону, прибрати жирні продукти, менше вживати солодкого, додати одну або дві вправи у програму тренування, збільшити інтенсивність і продовжувати наполегливо тренуватися і все вийде. 

 ” АЛКОГОЛЬ, КУРІННЯ ТА БОДІБІЛДИНГ “41AvHvMDdZWYhGjNdbZdOy6md5J9vw6IddMjFdGcdFW5opv0dnQW5oRWdNDiBQnzdW0Izm5ndtu0c9BMrs

Вважається, що алкоголь і куріння речі, які суперечать здоровому способу життя в принципі. Але в реальному житті, часто можна побачити спортсменів, які, виходячи з тренажерного залу, закурюють сигарету. Так само і в житті трапляються моменти, коли хочеться дозволити собі чарочку – другу. Але, не дивлячись на це, ці спортсмени можуть володіти досить серйозною м’язовою масою. Чи означає це, що такі шкідливі звички як куріння і алкоголь не значно впливають на приріст м’язової маси?

Давайте розглянемо по порядку вплив шкідливих звичок при заняттях бодібілдингом.

 Детальніше

Алкоголь і бодібілдинг

Алкоголь не сприятливо позначається на процесі утворення білка. Навіть відносно малі дози алкоголю здатні зменшити процес білкового синтезу близько на 20%.

Алкоголь сприяє дегідратації (зневоднення) організму. А, як відомо, для якісного засвоєння білка необхідна достатня кількість води.

Алкоголь перешкоджає виробленню і роботі гормону росту та знижує його вироблення близько на 42%.

Алкоголь діє на організмі так як і токсин, тобто отруює організм.

Алкоголь змінює режими фази сну. А, як відомо, найбільш активний процес відновлення і приріст м’язової маси відбувається саме в нічний час.

Алкоголь негативно впливає на печінку і цей природний фільтр організму використовує всі сили на те, щоб очиститися від цього токсину, ігноруючи всі інші свої функції.

Тренування після алкогольних пригод може завдати тільки шкоди. Зневоднений організм буде з труднощами проганяти через нееластичні судини згустки пошкодженої крові, а це дасть додаткове навантаження на серце. Тобто замість продуктивного тренінгу є ризик отримати перетренованість.

Куріння і бодібілдинг

У тютюні містяться нікотинові смоли, оксид вуглецю, тощо. Ці шкідливі речовини викликають прискорене скорочення серцевого м’яза. Посилені навантаження в тренажерному залі плюс вплив куріння дають на виході підвищені навантаження на серце.

Куріння стимулює синтез гормонів стресу і кортизолу, який при підвищених фізичних навантаженнях може викликати катаболізм (розщеплення м’язових волокон).

Куріння змінює артеріальний тиск, посилюючи навантаження на судини і кардіо-апарат.

Куріння підвищує оксид вуглецю, витісняючи з крові кисень. А для синтезу білка необхідно достатня кількість кисню. Без достатньої кількості кисню в крові якісний приріст м’язової маси буде сильно затруднений.

Куріння знижує ефективність дихального апарату. А для ефективних тренувань легені повинні працювати добре.

Куріння збиває фази сну, погіршуючи відновні процеси. А, як було сказано раніше, чим міцніший сон, тим ефективнішим буде приріст мускулатури.

Кожен з цих негативних факторів (алкоголь і куріння) негативно впливає на приріст мускулатури. А буває так, що ці 2 шкідливі звички поєднуються посилюючи негативний ефект один одного.

Посиденьки у барі в кінці тижня можуть звести нанівець щоденні тренування в тренажерному залі за 7 днів. І кожен спортсмен вирішує для себе сам чи хоче він проміняти тижневі зусилля на веселий уїкенд.

Абсолютна і повна відмова від алкоголю і куріння абсолютно точно потрібна професійним спортсменам. Звичайним людям, які займаються любительським бодібілдингом, потрібно пам’ятати наступне. Для того, щоб алкоголь покинув кров має пройти 1-2 дні. Тільки після цього можна говорити про якусь ефективність тренувань.

Курити безпосередньо перед тренінгом не варто.

Відновні процеси у людей, які курять, відбуваються набагато довше і вимагають великих ресурсів і зусиль від організму. Те ж саме можна сказати і про алкоголь.

В остаточному підсумку кожен вирішує для себе сам як розпорядитися власними ресурсами. Чи варто витратити їх на спортивні досягнення або ж використовувати на сумнівні алкогольно-тютюнові задоволення. 

                       

   ” ЯК ПРОКИДАТИСЯ БАДЬОРИМ ”                              

yak-rozbuditi-sebe-z-ranku

                             

Кажуть, що бадьорими вранці бувають тільки однорічні немовлята. Для всіх інших момент пробудження — не найприємніший епізод доби. Що ж робити для того, щоб зменшити негативний відтінок цього моменту та ефективно розпочати день?

 

 Детальніше

Для цього потрібні наступні чинники:

 1. Світло. Воно вмикає механізм пробудження: знижує вироблення гормону сну мелатоніну і збільшує приплив «енергійного» гормону кортизолу. Але процес пробудження повинен бути поступовим, інакше упродовж дня відчуватимете безпричинне роздратування. Спочатку слід увімкнути лампу біля ліжка, потім відкрити штори.

 

 2. Вправи у ліжку. Не варто вдаватись до такого знущання з себе, щоб одразу зістрибувати з ліжка і присідати чи жонглювати гантелями. Робіть зарядку, не встаючи з ліжка. Лежачи на спині, покладіть руки на живіт, 5-7 разів глибоко вдихніть, випинаючи при вдиху діафрагму і на видиху повертаючи її назад. Завдяки цьому усувається застій крові в черевній порожнині, відбувається глибока вентиляція легенів. Для полегшення вправи можна злегка зігнути ноги в колінах. Далі слід повернутися на лівий бік, підтягнути коліна до підборіддя якомога вище, і, помістивши праву руку на підребер’ї з правого боку, зробити 5-10 вдихів. Таким чином відбувається прочищення жовчних шляхів, налагоджується робота кишечника.

 

 3. Рідина. Відомо, що уві сні людина втрачає рідину. «До літра вологи виходить з потом і диханням протягом ночі, і таке зневоднення стає причиною загальної млявості», — стверджує експерт з гідратації Університету Абердіна Сьюзан Ширреффс. Виправити ситуацію допоможе склянка води чи свіжовичавленого соку відразу після пробудження, що водночас підготує шлунок до сніданку.

 

  4. Масаж. Пальці у нас не тільки для того, щоб хапати пульт від телевізора. Помірний масаж голови у ділянках скронь та основи черепа додасть бадьорості та забезпечить відновлення активності мозку після сну.

 

 5. Умивання і розтирання. Усім відомо, як бадьорить вранішній душ, особливо контрастний. Отож після вмивання та освіжаючого душу слід розтерти тіло рушником, перекинувши його за спину та тримаючи правою рукою угорі, а лівою приблизно посередині спини. Потягнувши рушник вниз до відчуття комфортної розтяжки у правому плечі, слід затриматись на 30 секунд, потім потягнути у зворотному напрямку і затриматись ще на півхвилини. Потім змінити руки. Виконання вправи по два рази на кожен бік допоможе позбутися напруги в плечах і спині після сну і попередить виникнення головного болю впродовж дня.

 

 6. Енергетичний сніданок. Сніданок — чи не найважливіша складова заряду енергії на увесь день. Отож для поповнення організму поживними речовинами та віта-мінами, що забезпечують бадьорість і працездатність, слід продумати такий сніданок, який би був і корисним, і смачним. Ось приклад одного з таких. Полуничний коктейль (полуниця стабілізує рівень холестерину в крові) на нежирному молоці з медом і ваніллю + вівсяна каша + горіхи (джерело вітаміну Е і селену, корисного для шкіри і волосся). Звісно, кожен обирає сніданок на свій смак, це може бути і апельсиновий фреш, і фруктовий салат, і молочний коктейль з додаванням кориці, і т.ін., — головне, щоб він містив корисні поживні речовини і давав організму заряд бадьорості.

 

 7. Музика. Для більшості дорога з дому на роботу одноманітна та обтяжлива. Цей процес можна зробити приємним, урізноманітнивши його прослуховуванням приємної повільної ліричної музики, що сприяє зниженню рівня стресу та поліпшенню настрою, нормалізації серцебиття.

 

 8. Поспішайте розважливо. Першим ділом кидаються перевіряти пошту або встають до верстата тільки нерозумні та нервові люди. Психолог Гленн Вільямс рекомендує витратити 10-15 хвилин на плавне входження в робочий день — пройтися приміщеннями, привітатися з колегами, випити чаю. А вже потім іди до верстата — ранок буде успішним і бадьорим.

Отож гарного вам самопочуття та бадьорих ранків! 

 

                                 ” 50 ЗВИЧОК СТРУНКИХ ЖІНОК ”
232545860
Детальніше


• Висипатися.
• Не робити з їжі культ. Шукати задоволення не в холодильнику, а в усьому навколишньому світі.
• Любити і шанувати своє тіло.
• Пити багато води.
• Вставати з-за столу з відчуттям легкого голоду.
• Уникати короткострокових дієт, що перетворюють життя на пекло.
• Займатися спортом.
• Не заздрити худосочним моделям.
• Купувати собі гарний одяг.
• Їсти тільки якісну та смачну їжу.
• Не палити.
• Не зловживати алкоголем.
• Не вечеряти перед сном.
• Їсти невеликими порціями 4-6 разів на день.
• Снідати корисними вуглеводами (каша, цільнозернові хлібці, мюслі і т.д.)
• Пити перед сном кефір.
• Не відмовляти собі категорично ні в яких продуктах: заборонений плід солодкий.
• Ретельно пережовувати їжу.
• «Смакувати» кожен шматочок, який опинився у роті.
• Не захоплюватися знежиреними продуктами, а також замінниками цукру (їжа повинна живити організм).
• Не їсти за комп’ютером і перед телевізором.
• Спокійно сприймати ситуативні переїдання. Це не катастрофа, просто з’їжте менше на наступний день.
• Не лікувати шоколадками стреси і хвилювання.
• Їсти повільно.
• Відмовитися від харчового сміття (фастфуду і т.д).
• Пити чай і каву без цукру.
• Багато ходити пішки.
• Регулярно займатися сексом.
• Не запивати основний прийом їжі, щоб не розбавляти шлунковий сік, необхідний для травлення.
• Не прагнути залишати тарілку чистою, як у дитинстві. Не доїли – ось і відмінно.
• Їсти з посуду холодних кольорів (синій, темно-зелений, бузковий).
• Обмежити вживання солі.
• Приймати контрастний душ.
• Займатися цікавою справою. Неробство – кращий провокатор обжерливості.
• Не «під’їдати» під час приготування їжі.
• Зважуватися тільки натщесерце.
• Ходити в продуктовий магазин ситою.
• Частіше сміятися.
• Налягати на білкові продукти, овочі, фрукти, зелень.
• Використовувати натуральні спеції.
• Підтримувати стан закоханості і щастя.
• Не оточувати себе людьми, схибленими на дієтах.
• Влаштовувати розвантажувальні дні, якщо відчуваєте, що пора очистити організм.
• Забути негативні установки на кшталт «Я товста», «Я ледащо» і т. п.
• Стежити за станом здоров’я.
• Читати хороші книжки. Фітнес для мозку – не менш важливий, ніж для тіла.
• Полюбити супи.
• Не нехтувати масажем.
• Уникати мішкуватою одягу, що приховує фігуру.
• Повноцінно відпочивати від роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial