fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Проект по роботі із зайвою вагою – “Знайди свою форму”!

 

уне

 

Пропонуємо Вам перший у Франківську проект по роботі із зайвою вагою, який включає в себе вплив не лише на фізичному, але й на енергетичному рівні!

Вам пропонується комплексний підхід, який передбачає:
– психологічну роботу із причинами зайвої ваги, що дозволить з’ясувати глибинні причини переїдання та запобігти набиранню ваги у подальшому;
– фізичні навантаження: пілатес для тонусу м’язового корсету і загального укріплення організму та кардіо-тренування для стимуляції обміну речовин, підвищення рухової активності, виведення токсинів з організму;
– розвиток культури харчування, лекції по раціональному харчуванню;
– ліполітичний антицелюлітний масаж, який істотно покращує стан та вигляд шкіри, допомагає прискорити процес розщеплення жирів;
– і, звичайно, РОБОТУ З БІОЕНЕРГІЄЮ, що дозволить Вам краще розуміти та відчувати не лише Ваш фізіологічний, але й енергетичний баланс!
Як наслідок – Ви зможете ефективніше взаємодіяти із собою та світом на всіх рівнях, краще відчувати сигнали тіла та довколишнього середовища, вільно регулювати якість свого життя не тільки в зв’язку із харчуванням, але й у всіх сферах.
Ласкаво просимо до світу якості та легкості! Ласкаво просимо до Своєї Форми!

Курс триває протягом трьох місяців і включає в себе:

1. Групову роботу з психологом РАЗ НА ТИЖДЕНЬ – пошук психологічних причин переїдання, робота із щоденником харчування, обмін досвідом та взаємна підтримка; консультації з раціонального харчування;

2. Заняття з біоенергетики РАЗ НА ТИЖДЕНЬ – робота з енергіями тіла (обміном речовин, теплообміном) посередництвом медитації, образів візуалізації, рухових практик.

3. Фітнес-тренування ДВА РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ – пілатес (для тонусу м’язового корсету і загального укріплення організму) та кардіо-тренування (для стимуляції обміну речовин, підвищення рухової активності, виведення токсинів з організму).

4. Антропометричні заміри (перед початком проекту і щомісяця) та контроль процесу за допомогою приладу “Омрон”, який визначає м’язову масу, об’єм жирової тканини та кількість вісцерального жиру, індекс маси тіла, загальний обмін речовин.
Це дозволить оптимізувати взаємодію тренера та учасників і корегувати впливи, враховуючи індивідуальні особливості людини.

Додаткові можливості:

1. Ви отримуєте у подарунок від фітнес-студії “Адам і Єва”

– 10 хвилин соляної кімнати
– 15 хвилин у кімнаті Body Evolution (ролл-масаж, вакуумна бігова доріжка);

2. Також Ви є можете безкоштовно отримати одну індивідуальну консультацію психолога або одне індивідуальне заняття з біоенергетики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial