fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Про нас

Турбуйся про своє тіло.

Це місце, де живе твоя душа.

Джим Рон

 

Фітнес-студія «Адам&Єва» розпочала свою працю 12 серпня 2013 р. Цей день символічно співпав з черговою річницею шлюбу засновників, для яких студія стала втіленням їхньої багаторічної мрії.

Створюючи фітнес-студію, ми намагалися зробити все, що нам під силу, щоб  природні прагнення людей до краси, гармонії душі і тіла мали максимум можливостей для втілення в реальності. Результатом нашого спільного прагнення стали:

 • найсучасніше професійне обладнання, розроблене з урахуванням останніх наукових досягнень у сфері біомеханіки;
 • колектив професійних тренерів і медиків, які пройшли додаткові кваліфікаційні навчання у Львові, Києві та за кордоном (США, країни Прибалтики);
 • комфортне і затишне приміщення, обладнане сучасними системами кондиціонування та освітлення з дотриманням всіх діючих вимог та урахуванням запитів клієнтів.

Ми практикуємо комплексний, системний  підхід до вирішення проблем та задоволення  потреб клієнтів, тому обов’язковою умовою занять в студії є контроль за станом здоров’я кожного з відвідувачів, починаючи від першого заняття.

Щоб довідатися детальніше про нашу спеціалізацію та професійний рівень працівників, завітайте до розділів ПОСЛУГИ та ПЕРСОНАЛ.

Щоб довідатися детальніше про можливості студії з акцентом на Ваші індивідуальні потреби, завітайте до розділу ПРОГРАМИ.

Щоб обрати для себе найбільш відповідне, прийдіть і спробуйте особисто!

Більше про нас в розділах НОВИНИ та МЕДІА ПРО НАС.

IMG_9791

5 коментарів

 1. Артем :

  Клуб удивил своим уровнем, рядом с Вами не стоит ни один фитнес клуб города.
  Вы, однозначный лидер!
  Всё продумано до мелочей: от бахилоодевателя до лямок для тяги в зале и тд.
  Отдельно хочу отметить профессионализм старшего тренера Виталия, он провел вступительный инструктаж и измерил показатели арт.давления и пульса.

  Было приятно побывать у вас, надеюсь не в последний раз.

 2. Роман :

  Так однозначно дуже хороший заклад.Тренажерний зал -РЕСПЕКТ.Дуже хороші та привітні тренери.Велике спасибі Брайляк Л за індивідуальні заняття.

 3. Ірина :

  Відвідавши фітнес-студію Адам і Єва, а саме Спа студію Едемській Сад(процедура Чакра Стоун масаж)я почувала себе на сьомому небі від задоволення!Після процедури мене відвели в соляну кімнату де пригостили моркв”яним фрешом.Заряд енергії,на весь тиждень.Дякую

  • adamieva :

   Ми робимо все для того, щоб наші клієнти були задоволені. Будемо раді Вас бачити знову у нашій студії)))

 4. Ірина :

  Нещодавно подарувала мамі в честь дня народження сертифікат на спа-процедури у вашому комплексі. Матуся опісля процедур прийшла додому в неймовірній ейфорії та з блиcком в очах. Дякую Вам за високий рівень сервісу, тепер ми обоє будемо вашими постійними клієнтами))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial