Пресотерапія (лімфодренаж) – це метод, заснований на ритмічній стимуляції м’язів у певній послідовності з метою стимуляціі природного дренажу лімфи і зменшення вмісту рідини і токсинів у тканинах організму.
Цей метод ефективний при лікуванні целюліту, ожирінні, набряках та інших захворюваннях, пов’язаних з порушенням циркуляції крові та лімфи, а також є хорошою профілактикою варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.
Ефекти пресотерапіі:
- виводить з організму надлишки рідини і шкідливі токсичні речовини
- відновлює водний баланс( що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини)
- поліпшує венозний кровообіг
- активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах(стимулює рецептори клітини, що відповідальні за розщеплення жиру).
В-середньому одна процедура, виконана за допомогою апарату для пресотерапії, заміняє 20-30 сеансів ручного масажу.
Методика проведення процедури
На пацієнта одягаються спеціальні штани, оснащені пневмокамерами( з принципом роботи як у манжети для вимірювання тиску). Камери в певному порядку здуваються або наповнюються повітрям. Здійснюваний таким методом масаж дозволяє позбутися набряків, значно зменшити об’єми тіла. Робота апарату для пресотерапії імітує м’язеві скорочення. Процедура не викликає неприємних відчуттів і займає близько 40 хвилин.
Максимально ефективний результат можна отримати , застосовуючи антицелюлітні засоби (креми) під час процедури. Перед проведенням процедури фахівці рекомендують випити 2 склянки води.
Після першого сеансу об’єм стегон може зменшитися на півтора — два сантиметри, за рахунок позбавлення тканин від зайвої рідини. Курс зазвичай включає в себе 8-12 процедур. Під час процедури відчуваються приємне тепло у всьому тілі, поліпшується настрій, досягається ефект глибокої релаксації. Після процедури людина відчуває себе відпочилою і сповненою сил, а шкіра просто світиться здоров’ям, вражаючи своєю пружністю. Не втрачайте можливість бути привабливою та здоровою.
Протипоказання до проведення пресотерапії:
- Ранки, подряпини, гнійнички, екземи та інші пошкодження шкіри.
- Незагоєні переломи, розтягнення.
- Новоутвореня.
- Вагітність, лактаційний період.
- Тромбоз і тромбофлебіті, а також при підвищеному ризику розвитку цих захворювань.
- Менструальна кровотеча.
- Порушення функцій нирок.
- Туберкульоз.
- Наявність в організмі кардіостимулятора , або будь-якого іншого електронного приладу.
- Загострення хронічних інфекційних захворювань
- Лихоманка.
- Перенесений перитоніт.
- Період відновлення після хірургічного втручання.
- Міома матки.