fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Оздоровлення

IMG_9490

 

У сучасному ритмі життя дуже важливо постійно слідкувати за своїм здоров’ям. Екологія навколишнього середовища, стан питної води, забруднення повітря, літня спека, завантаженість на роботі, багатозадачність і бажання встигнути все – це та багато інших факторів негативно впливають на наш організм.

Фітнес-студія «Адам і Єва» прагне піклуватись про здоров’я мешканців Івано-Франківська і з цією метою розробила спеціальні програми, направлені на оздоровлення.

 

Програми оздоровлення фітнес-студії «Адам і Єва»:

–       Зміцнення серцево-судинної системи  Детальніше

 

 

 1. Кардіозона нашої фітнес-студії – саме те, що потрібно для укріплення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень.

Такі кардіотренажери, як горизонтальний велотренажер, степпер, еліптичний тренажер, а також кранк-коло дадуть змогу:

–       правильно піклуватись про серцеву-судинну систему;

–       зміцнити серце і його роботу;

–       покращити циркуляцію крові в організмі;

–       укріпити стінки судин;

–       накачати більшість м’язових груп тіла: м’язи ніг, рук і плечового поясу, а також м’язи спини;

–       і разом з тим давати помірне навантаження на організм.

Зверніть увагу, що горизонтальний велотренажер підходить для людей з варикозним розширенням вен.

 1. Крім кардіозони, рекомендуємо заняття фітнесом, а саме програму «розумне тіло», куди входять такі тренування, як пілатес, фітнес-йога і функціональне тренування. Такі заняття проходять повільно, вони направлені на роботу з глибокими м’язами, будуючи «м’язовий корсет», який зробить наше тіло струнким і привабливим. Тренування сконцентровані на розвитку гнучкості, дихальних вправах, розслабленні і розтягуванні хребта.
 2. СПА: масаж – це ефективний спосіб стимуляції кровообігу і зміцнення судин.

СПА «Едемський сад» пропонує Вам наступні програми:

Душ-масаж – «падаючий дощ», який чудово розслабляє, знімає втому, тонізує контрастними струменями води і відмінно турбується про серцево-судинну систему:

–       активізує приток крові до основних органів і шкіри;

–       позитивно впливає на роботу судин, тренуючи їх: завдяки контрастному душу судини розширяються і звужуються, що укріпляє їх і покращує роботу.

Масажі розігрітими філіппінськими мушлями чи каменями, частина яких – гарячі, інша – холодні (т. зв. «стоун-масаж»). Такі масажі благодатно впливають на організм, оскільки:

–       стимулюють циркуляцію крові в організму і роботу судин;

–       знімають напругу в тілі;

–       заспокоюють нервову систему.

–       добре розслабляють м’язи.

–       Підвищення ефективності лікування окремих захворювань дихальної системи та алергій  Детальніше

Підвищення ефективності лікування окремих захворювань дихальної системи та алегій

 1. Рекомендуємо процедури спелеотерапії у Соляній кімнаті. Спелеотерапія (також спелеомедицина або галотерапія) – це безмедикаментозна методика профілактики і реабілітації захворювань в умовах соляних шахт.

Соляний мікроклімат дуже корисний при бронхолегеневій патології. Відтворюючі середовище соляної шахти в нашій фітнес-студії, ми в першу чергу піклувались про людей, які страждають на бронхіальну астму, пневмосклероз, хронічну пневмонію, бронхіт, в тому числі затяжний, риніт, полліноз та інші види алергії.

Знаходячись в соляній кімнаті, Ви дихаєте повітрям, насиченим дрібнішими частинками солі, яка, проникаючи у дихальні органи, зокрема у бронхи, покращує їх вміст й ефективно очищує дихальні шляхи від мікробів.

Після процедур у соляній кімнаті очікуються такі результати:

–       Покращується вміст дихальних шляхів;

–       Активізується функція війчастого епітелію в бронхах, що спричиняє відхаркування і відходження мокроти;

–       Значно зменшується погана мікрофлора, в тому числі патогенна;

–       Знижується запальний процес;

–       Збільшується кількість Т-лімфоцитів, які виконують функцію регуляції імунітету.

Варто зазначити, що терапевтична ефективність при соляних процедурах досягає 85-90% випадків. Особливо гарний ефект у дітей – 90-100% випадків!

 1. При захворюванні дихальних шляхів і для профілактики захворювань рекомендуємо заняття фітнесом, а саме програму «розумне тіло», куди входять такі тренування, як пілатес, фітнес-йога і функціональне тренування. Такі заняття проходять повільно, вони направлені на роботу з глибокими м’язами, будуючи «м’язовий корсет», який зробить наше тіло струнким і привабливим, і сконцентровані на дихальних вправах, розслабленні, розвитку гнучкості і розтягуванні хребта.

 

 

–       Оздоровлення суглобів  Детальніше

Оздоровлення суглобів

При артриті та артрозі потрібно робити регулярні помірні вправи для суглобів. Щоденні прогулянки, плавання – це те, що турботливо навантажує і тренує Вас.

Фітнес-студія «Адам і Єва» при захворюванні суглобів рекомендує наступне:

 1. Заняття на кардіотренажерах, таких як: степпер і горизонтальний велотренажер. Дані тренажери імітують ходьбу та їзду на велосипеді – вправи дуже ефективні і необхідні, до того ж заняття на цих тренажерах надають помірне навантаження, яке буде тільки на користь. Важливо зрозуміти, що необхідно тренувати м’язи, які несуть відповідальність за роботу Ваших суглобів; таке тренування відновлює кровообіг й обмінні процеси в ураженому суглобі.
 2. Також рекомендуємо СПА-процедури.

При хворобах суглобів благодатно впливають контрастні середовища. Тому рекомендуємо кімнату розігріву, де вологе повітря нагрівається до 60°C, а після неї – прохолодний душ-масаж – «падаючий дощ». Ця процедура має чудовий терапевтичний ефект: знімає біль і запалення у навколосуглобових тканинах, відновлює сили і природнім шляхом стимулює імунну систему для боротьби з хворобою.

–       Відновлення після травм  Детальніше

 

Відновлення після травм

Якщо Вам необхідно відновити Ваш організм і сили після перенесених травм, операцій, затяжних захворювань чи довготривалої перерви в спорті, рекомендуємо Вам наступні програми:

 1. Кардіозона тренажерного залу, а саме заняття на таких тренажерах, як: еліптичний тренажер, степпер, велотренажер і кранк-коло, які забезпечать ефективне відновлення і повернення у звичний тонус:

–       тренують серцеву-судинну і дихальну системи;

–       дають помірне навантаження на організм, дозволяючи поступово збільшувати кількість вправ і силу виконання;

–       накачати більшість м’язових груп тіла: м’язи ніг, рук і плечового поясу, а також м’язи спини;

–       такі тренажери найкраще імітують природні рухи людини при заняттях спортом: ходьба, біг, підйом сходами, їзда на велосипеді, і мають велику користь для організму;

–       при заняттях на цих тренажерах відсутнє надмірне навантаження на суглоби і хребет.

Варто звернути увагу, що тренажер кранк-коло також підходить для людей з обмеженими фізичними можливостями. Кранк-коло призначене для тренувань верхнього плечового поясу, рук, грудей, а також для серцево-судинної системи і загального зміцнення, розвиваючи до 50% м’язів всього тіла. Тренажер здатний спалювати 9-11 калорій за хвилину.

 1. Для успішного відновлення після травм рекомендуємо процедури на масажері Roll Evolution. Це – апарат лімфодренажного масажу, який є дуже корисним в т. ч. для спортсменів. Він має ряд профілактично-оздоровчих функцій:

–       Це чудова підготовка перед тренуваннями: активізує кровообіг і розігріває м’язи;

–       Завдяки стимуляції кровотоку і лімфовідтоку знімає напругу в м’язах після тренувань;

–       Допомагає при розтягненні м’язів;

–       Укріпляє сполучну тканину;

–       Оздоровляє судини.

Протипокази використання Roll-масажеру:

–       пухлини;

–       вірусно-бактеріальні захворювання;

–       порушення серцевого ритму, гіпертонія;

–       захворювання вен, тромбоз;

–       захворювання нирок;

–       вагітність;

–       післяопераційний період, в т.ч. після штучного переривання вагітності та мимовільного викидня;

–       період менструації.

 

–       Зміцнення імунітету і профілактика захворювань  Детальніше

 

Зміцнення імунітету і профілактика захворювань

Для зміцнення імунітету і профілактики захворювань рекомендуємо систематично займатись спортом. Спорт тренує наш організм, забезпечує загальне зміцнення, укріпляє серцево-судинну систему, дихальні органи, зберігає молодість, красу і здоров’я нашого тіла.

Фітнес-студія «Адам і Єва» рекомендує регулярні тренування:

 1. Тренажерний зал: оберіть для себе оптимальне тренування, чергуючи кардіо і силові тренажери:

–       кардіотренажери сприяють укріпленню серцево-судинної та дихальної систем, тренуванню витривалості, а також спалюванню зайвих жирових відкладень;

–       силові тренажери піклуються про м’язову масу і призначені для тренувань всіх груп м’язів: грудей, плечового поясу, біцепсів-трицепсів, пресу, стегон, гомілок, ікр та ін.

 1. Фітнес: в залежності від Вашої мети і потреб в тренуванні, можна обрати різні програми фітнесу:

–       «розумне тіло» (пілатес, фітнес-йога і функціональне тренування) розвиває глибокі м’язи, які є основою нашої опорно-рухової системи, вони формують «м’язовий корсет», який відповідає за осанку, здоров’я і стан хребта – опори нашого тіла (рекомендовано в т. ч. при сколіозі);

–       активна програма або аеробні тренування (джампінг, танцювальна і степ-аеробіка) направлена на спалення жирових тканин і схуднення;

–       «скульптура тіла» (силове або анаеробне тренування) направлена на роботу з м’язами всього тіла з навантаженням на руки, груди, прес, спину, ноги, сідниці, стегна, ікри; результат – красивий рельєф фігури і здоровий вигляд.

–       інтервальне тренування, що поєднують аеробні і силові вправи, спрямовані на схуднення і тренування м’язів.

 1. Соляна кімната: процедури в соляній кімнаті – відмінна профілактика простуди, грипу, алергії, захворювань легень. Сіль зміцнює імунітет і очищує дихальні шляхи. Відпочинок в соляній кімнаті позбавляє головного болю і покращують працездатність. Люди з важкими умовами праці менше хворіють на респіраторні захворювання після профілактики в соляному мікросередовищі.
 2. Фітобар: море вітамінів і мінералів! Це і соки-фреші, і фіточаї, і молочні коктейлі,  збагачені природними вітамінами, мінералами та поживними речовинами, які так необхідні організму для повноцінної життєздатності і зміцнення імунітету.

Неймовірну користь несуть кисневі коктейлі і смузі. Кисень є основою життя і незамінний в життєдіяльності кожної клітини нашого організму.

Кисневі напої:

–       Відновлюють сили при перевтомленні;

–       Реабілітують організм після інтоксикації;

–       Збагачують киснем ограни дихання і кровообігу;

–       Покращують діяльність кишечника, відновлюють природну мікрофлору;

–       Підвищують імунозахисні сили організму;

–       Знижують ризик серцево-судинних і онкологічний захворювань;

–       Захищають організм від стресу і передчасного старіння.

 

–       Індивідуальні програми  Детальніше.

 

Які б проблеми не турбували би Вас, Ви завжди можете звернутись до тренера-реабілітолога, який надасть Вам поради чи застереження щодо певних вправ і тренажерів. Більше того, у фітнес-студії Ви можете бути впевнені, що тренери слідкуватимуть за Вашим станом і у випадку необхідності перевірять Ваш тиск, пульс, загальне самопочуття під час тренувань.

 

Будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікарем, які вправи Вам можна робити, перш, ніж обирати тренування.

В залежності від стану Вашого здоров’я потрібно змінювати навантаження при тренуваннях. Будь ласка, порадьтесь додатково зі старшими тренерами фітнес-студії щодо Ваших занять.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial