fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Мезотерапія тіла у фітнес-студії “Адам і Єва”!

Вже кілька десятиліть мезотерапія ефективно використовується в медицині і косметології. І протягом цих років методика не втрачає своєї актуальності, вважаючися прогресивною і нешкідливою. Крім того, мезотерапія тіла використовується в спортивній медицині як ефективний засіб відновлення тканин після травми і для швидкого зняття болю. Рекомендовано використовувати унікальні коктейлі після пластичних операцій, щоб прискорити регенерацію і зміцнити організм в цілому. Також унікальні мезотерапевтичні препарати активізують процеси розпаду жирових відкладень, сприяють виведенню надмірної рідини.
Суть методу полягає у підшкірному введенні спеціальних коктейлів — певної суміші лікарських препаратів (алопатичних або гомеопатичних), механізм дії яких спрямований на вирішення конкретного завдання. Техніка введення препаратів призводить до створення так званого \»депо\» активних речовин саме в проблемних зонах\», що забезпечує їх пролонговану дію.
Відтепер послуга мезотерапії тіла доступна і у фітнес-студії «Адам і Єва». Проводить сертифікований лікар-естетист. Попередній запис – обов’язковий.

анро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial