fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Масажі

Фітнес-студія “Адам і Єва” пропонує різні напрямки масажів. Наші спеціалісти порадять та запропонують оптимальний вид та тривалість курсу, виходячи із Ваших індивідуальних потреб.

 

Класичний масажgallery-massaj-03

Не секрет, що масаж – це унікальна процедура як лікування, так і профілактики різних захворювань. Іноді досить зробити масаж, щоб позбавитися від головного болю, хронічної втоми, здолати скутість рухів або хворобливі відчуття в спині, кінцівках і інших частинах тіла. Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби. Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану.

Спортивний масажSport-massage

Вплив спортивного масажу на організм багатогранний. Як показано в ході численних досліджень, він позитивно впливає на функцію нервово-м’язового апарату, покращує кровообіг, стимулює обмінні процеси в організмі. І, не дивно, що серед спортсменів масаж завоював визнання як одного з найбільш доступних і ефективних засобів відновлення. При спортивному масажі стомлених м’язів поліпшується постачання їх киснем і живильними речовинами, вони легше звільняються від шлаків, м’язова працездатність не тільки відновлюється, а й збільшується. Поліпшується і функція зв’язкового апарату (зв’язки стають більш еластичними); кровообіг суглобів і оточуючих тканин покращується, що дозволяє збільшити амплітуду руху в суглобах. З успіхом застосовується спортивний масаж при ударах зв’язкового апарату, рубцевих зрощеннях тканин та інших наслідків травм і захворювань. У цілому вплив масажу буде залежати від його дозування, застосовуваних прийомів, чутливості організму та інших факторів. Він може бути тонізуючим і заспокійливим.

Антицелюлітний масаж689_antuceljylitnyj-masag

Антицилюлітний масаж на сьогодні один з найбільш затребуваних видів масажу, адже кожній жінці хочеться бачити себе в дзеркалі підтягнутою і стрункою. Вагітність, переживання, гормональні зміни, виснажливі дієти — все це не робить людину привабливішою, відбиваючись, головним чином, на силуеті.
Целюліт — наслідок місцевого порушення обміну речовин у жирових тканинах. Причина подібних хворобливих змін може полягати в різних факторах: судинному, гормональному та при гіподинамії. Антицилюлітний масаж допомагає позбутися цилюліту, зменшує кількість підшкірних жирових відкладень, а також покращує стан шкіри.

Ароматичний масаж1ac47c9c8b0b60678ddd6c22a255d49b_maslo_dlja_massazha_3

Ароматичний масаж (арома масаж) – це лікувальний масаж з використанням ароматичних олій, який чинить загальнозміцнюючу дію, сприяє глибокій релаксації, стимулює лімфообіг і циркуляцію крові в м’язах, знімає напругу і полегшує біль в м’язах, зв’язках і суглобах, допомагає при невралгічних болях, артриті, ревматизмі, головних болях, мігрені, ПМС, покращує стан шкіри. Деякі види ароматичних олій чинять антимікробну, антигрибкову і антивірусну дію, очищають організм і виводять шлаки.

Косметичний масажmassage-637x372

Косметичний масаж обличчя – це не просто необхідна процедура в загальному косметичному догляді, а й спосіб поліпшити приплив крові до тканин, очистити шкіру, завдяки чому вона стає більш пружною, покращується колір обличчя. Крім того, масаж допоможе Вам розслабитися і поліпшити своє самопочуття, так як на обличчі знаходиться дуже багато біологічно активних точок, пов’язаних з внутрішніми органами. Косметичний масаж, що проводиться правильно і систематично, сприяє уповільненню процесу старіння шкіри обличчя і шиї.

Дитячий масажDepositphotos_1720224_m (1)

Масаж допомагає дитячому організму правильно розвиватися і рости. За допомогою  масажу можна нормалізувати тонус м’язів, зміцнити хребет і прискорити обмін речовин. Масаж сприяє гармонійному розвитку дитини та покращує кровообіг. Крім того, при виконанні  грамотного масажу діти отримують не тільки користь, але і задоволення під час сеансу.

Масаж допомагає:

 • нормалізувати темпи психомоторного розвитку дитини
 • оздоровити стан опорно-рухового апарату
 • призвести у норму тонус м’язів
 • покращує розведення тазостегневих суглобів
 • допомагає виправити кривошию та клишоногість на ранніх етапах розвитку
 • зміцнює хребет і м’язи спини.

Банковий масажimages

Банковий масаж позбавляє від хронічних болів у шийному відділі хребта і попереку. Вже після кількох сеансів больові відчуття стають менш вираженими. За допомогою спеціальних масажних банок стимулюється робота внутрішніх органів, лікуються простудні захворювання. Процедура широко використовується в салонах краси. Антицелюлітний масаж банками – найпопулярніший серед жінок, оскільки ефект досягається вже після 5-6 сеансів.

В результаті проведення процедури :

 • тонус і еластичність м’язової тканини значно збільшується;
 • усуваються біль і патологічні рефлекси, що виникли внаслідок затиску нервів;
 • поліпшується кровообіг, активується процес кровотворення;
 • знижується набряклість, відступають запальні процеси, прогресуючі в тканинах і суглобах;
 • нормалізується процес мікроциркуляції крові і міжклітинної рідини, лімфи;
 • покращується дихання, виводиться мокрота;
 • стимулюються біологічно активні точки і зони тіла;
 • сальні і потові залози очищаються, а токсини, сечовина, ацетон та інші продукти обміну видаляються;
 • поліпшується імунітет;
 • зникає целюліт і йдуть відкладення зайвого жиру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial