fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Ламінування вій та брів

Ламінування вій та брів

Сучасна косметологія творить чудеса, і буквально перевтілює дівчат в справжніх красунь – починаючи від шкіри обличчя і закінчуючи окремими його частинами. Не є винятком і вії, які тепер можна оновити, оздоровити, зробити більш об’ємними і довгими, змусити сяяти і захоплювати оточуючих чудовим поглядом. І все завдяки новій процедурі – ламінування вій.

3_laminirovanie-resnic-yumi-lashes

В нашій студії з’явилися нові послуги бровіста. Надаємо такі послуги як ламінування вій та брів. Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сертифіковану продукцію!
Компанія Ukraine Cosmetiс Group є офіційним представником торгової марки Thuya в Україні.Thuya Professional Line – іспанська компанія, яка спеціалізуються на професійній продукції для фарбування брів і вій.

Переваги ламінування:

  • використання натуральних компонентів;
  • тривалий ефект;
  • стимуляція росту вій;
  • харчування вій вітамінами;
  • відсутність необхідності в щоденному макіяжі.

Як доглядати за віями після ламінування?

Після ламінування вії не потребують спеціального догляду. Більш того, зранку не потрібно відразу бігти до дзеркала. Погляд і без косметики буде виразним. Але якщо хочете, можна використовувати туші і будь-які інші косметичні засоби. Ходити в басейн і сауну, використовувати контактні лінзи – все це не нашкодить ламінованим віям. Якщо ви хочете зробити свій погляд виразнішим, але боїтеся наслідків нарощування вій та хімічної завивки – ламінування те, що вам потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial