fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Графік занять з фітнесу з 1.05.17 р.

jjjjjjjjjjjjj

Бадьорий ранок-  мікс танцювально-рухових, тілесно-оздоровчих та силових вправ. Заняття будується з урахуванням індивідуальних інтересів та побажань. Ранкова зарядка допоможе пробудити Ваш організм та забезпечити відмінний настрій на цілий день. Розрахований на людей будь-якого рівня підготовки.

Press&Stretch (Прес & Стретч)  – силовий урок спрямований на розвиток гнучкості та створення плоского та рельєфного живота. В результаті розтягування м’язи розслаблюються і стають більш еластичними, суглоби набувають більшої рухливості. Розрахований на людей будь-якого рівня підготовки.

Пілатес — комплекс фізичних вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла. Загалом пілатес сприяє зміцненню м’язів, фіксує нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів), укріплює м’язи спини, преса і тазу, знижує рівень стресу і поліпшує загальний стан здоров’я. Розрахований на людей будь-якого рівня підготовки.

Super sculpt – (Супер Скульпт) – тренування під час якого навантажується як нижня, так і верхня частина тіла. Основна частина заняття спрямована на спалювання жиру за допомогою комплексу вправ, опрацювання основних груп м’язів, і створення ідеальних контурів тіла. Підходить для початкового і середнього рівня підготовки.

Step&Sculpt (Степ)– комплекс вправ на степ-платформі, який розвиває рухливість у суглобах, тренує рівновагу і дозволяє спалювати більшу кількість калорій. Швидкі підйоми і спуски із степ-платформи чергуються з елементами танцювальних рухів.  Підходить для початкового і середнього рівня підготовки.

ABT (секрет красивих ніг) – це група вправ, спрямованих на роботу з нижньою частиною тіла. Завдяки цим тренувань підтягується живіт і сідниці, прибираються жирові відкладення з стегон. Під час занять активно використовується фітнес-обладнання: степ-платформи, гантелі, боді-бар. Підходить для початкового і середнього рівня підготовки.

Джампінг-мікс (jumping) – новинка для Івано-Франківська! Джампінг – це веселі стрибки на спеціальній пружині-платформі під запальну музику. Дані тренування унікальні, оскільки під час цих занять спалюється до 1000 ккал на годину. Тривалість: 60 хв. Підходить для середнього та високого рівня підготовки.

Фітбол-мікс – це напрямок фітнесу, в якому використовується спеціальний гімнастичний м’яч (фітбол) великого розміру. Заняття поєднує аеробне та силове навантаження, хоч і відбувається в ощадному режимі передусім для хребта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial