fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Фітнес зал

IMG_9474Запрошуємо бажаючих до енергійних і результативних занять з фітнесу. Спеціалісти студії підберуть оптимальний вид занять, де Ви зможете почувати себе найбільш комфортно і ефективно підтримувати фізичну форму.
Програми з фітнесу сприяють не тільки загальному зміцненню організму, але й приведуть до ладу душевний стан.
Фітнес-студія «Адам і Єва» пропонує наступні програми фітнесу:

IMG_9490

Пілатес — комплекс фізичних вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла. Система являє собою поєднання йогибалету та ізометричних вправ. Загалом пілатес сприяє зміцненню м’язів, фіксує нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів), укріплює м’язи спини, преса і тазу, покращує гнучкість тіла, знижує рівень стресу і поліпшує загальний стан здоров’я спортсменів.

 

IMG_9468

 

Степ Reebok EasyTone – нове обладнання для групових програм Степ Reebok EasyTone розроблений для комплексного тренування м’язів всього тіла. Повітряні камери, розташовані в нижній частині платформи, спроектовані таким чином, щоб створювати природну нестійкість. Це призведе до того, що Ваші м’язи будуть працювати на повну, намагаючись зберегти належну рівновагу всього тіла. Ви можете контролювати інтенсивність нестійкості за допомогою регульованого повітряного клапана.

pole-dancingPole dance (танець на пілоні) — вид спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині). Визнаний ефективною фітнес програмою i також називається акробатикою на пілоні. Поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. В цих вправах пілон використовується як снаряд, партнер та тренажер.

 

 

 

stretchingСтретчинг – це комплекс вправ для розтягування певних м’язів, зв’язок і сухожиль. Під час розминки розтяжка активізує роботу серця і дихальної системи, прискорює обмін речовин, «готує» м’язи до майбутнього навантаження. Крім того, такий комплекс вправ знижує інтенсивність больових відчуттів, які найчастіше виникають після тренування. Стретчинг навчить розслаблятися, знизить хворобливі відчуття при менструації, підвищить загальну рухову активність, сприяючи профілактиці передчасного старіння суглобів і крихкості кісток.

 

 

  • Активна програма (аеробні тренування) направлена на спалення жирових тканин і на схуднення. Включає джампінг, танцювальну аеробіку й аеростеп.

 

Джампінг (jumping) – наша новинка для Івано-Франківська – т. зв. «стрибкова» аеробіка. Тренування з джампінгу унікальні, оскільки під час цих занять спалюється на 30% більше жирів за рахунок стрибків на спеціальній пружині-платформі. Джампінг підходить для вже тренованих людей, оскільки передбачає значні фізичні навантаження.

Танцювальна аеробіка – аеробне тренування за допомогою танцювальних рухів різних стилів, таких як латина, хіп-хоп, у поєднанні з класичною аеробікою.

Аеростеп – степ-аеробіка з використанням професійної платформи Reebok Easy Tone Step.

 

2 коментарі

  1. Мар'яна :

    Доброго вечора, мені 17 і я б хотіла схуднути, чи допоможе мені в цьому джампінг? І ще, скільки коштує абонемент? Наперед дякую))

    • Доброго дня! Так, саме під час цих занять спалюється на 30% більше жирів за рахунок стрибків на спеціальній пружині-платформі.
      Детальніше Вам розкажуть наші адміністратори за тел. (066) 958-47-47

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial