fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Body Evolution

IMG_9616

Сучасне інноваційне обладнання для корекції фігури і зміцнення тіла пропонує фітнес-студія «Адам і Єва».

Roll Evolution, Vacu Evolution, Vibra Platforma – це новітні апарати, які здатні здійснити «революцію» для вашого тіла і здоров’я: скинути зайву вагу, зміцнити різни групи м’язів і тримати їх в тонусі, зменшити целюліт, покращити стан і вигляд шкіри.
Обов’язково завітайте до фітнес-студії «Адам і Єва», щоб на ділі перевірити потужну силу наших інновацій!

Roll Evolution – це обладнання для лімфодренажного масажу, процедури на якому дадуть змогу покращити лінію Вашого тіла, оновити і вирівняти шкіру, оздоровити судини, вивести шлаки з організму, позбутися загальної в’ялості і втоми.
Завдяки ефективному стимулюванню кровообігу і лімфовідтоку Roll-масажер зніме напругу в м’язах після тренувань, що особливо важливо для спортсменів-професіоналів.
Масажер також має вбудовану колагенову лампу, яка стимулює біологічні процеси нашого організму, а саме: покращує зовнішній вид і структуру шкіри, звужуються пори, розгладжуються дрібні зморшки, підвищується еластичність і тон шкіри, покращується обмін речовин.
Основна функція масажу – глибоке очищення тіла. Однією з головних причин, чому апарат Roll IMG_9590Evolution такий дієвий, є те, що ефект, який досягається під час процедури, – довготривалий. Зайві жирові відкладення після комплексу сеансів не повертаються.
Крім того, під часу масажу Ви зможете насолоджуватися хромотерапією (кольоротерапією). Застосування кольоротерапії наповнить Ваш організм кольорами і покращить самопочуття. Кольори впливають на психологічний і фізіологічний стан людини, – на тіло, розум, емоції, стимулюють і гармонізують наше життя.

Vacu Evolution – це обладнання для оздоровлення і формування тіла, яке діє унікальним способом: Vacu Evolution поєднує фізичні вправи на біговій доріжці у вакуумі з інфрачервоними променями, електростимуляцією, а також аромотерапією, кольоротерапією, лікуванням IMG_9632іонізацією і колагеном.
Ви займаєтесь на біговій доріжці всередині капсули, де нижня частина тіла знаходиться під тиском, який створюється вакуумом. Вакуум покращує кровообіг до проблемних місць. Одночасно інфрачервоні промені гріють Ваше тіло і розширяють судини, покращуючи циркуляцію крові і кисню. Таке поєднання стимулює покращення потоку крові у шкірі та м’язах, розділу підшкірного жиру і видаленню токсичних речовин з організму, а також процедура покращує результати, які було досягнуто при тренуванні.

Vibra Platforma – обладнання для фізичного моделювання Вашого тіла. Апарат працює за рахунок вібрації, сильних коливань, які стимулюють м’язові тканини часто скорочуватися (до 50 разів на секунду); жирові клітини, реагуючи на вібрацію, атакують одна одну і згорають; стимулюється кровообіг, що передає енергію по всьому тілу. Завдяки цьому бажаних результатів схуднення, покращення пружності шкіри, зменшення целюліту можна досягнути досить швидко. Вправи на Vibra Platforma протягом 30 хвилин дорівнюють 2 годинам тренувань в залі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial