fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

А ти вже спробував Jumping ? Новий фітнес сезон та нова програма тренувань.

З 1 вересня в фітнес-студії “Адам і Єва”, абсолютно ексклюзивна, інноваційна програма тренувань під назвою “JUMPING”, що в перекладі означає стрибати! Запрошуємо всіх бажаючих займатися за зовсім новою, супер ефективною фітнес-програмою!
Jumping – Нова революційна фітнес-програма. Справжнє ноу-хау у фітнесі. Це вправи на круглих батутах зі спеціальними ручками.
Jumping базується на аеробному навантаженні. Програми розроблені для людей різного віку.
Унікальні вправи, драйвовий темп, мотиваційна музика, – неймовірно ефективні як для формування відмінного настрою, так і для спалювання зайвих калорій.
Головною перевагою Jumping є його безпечність і доступність. Батут амортизує, створюючи ефект води, яка виштовхує. Саме ця особливість знімає напругу з суглобів і попереку, які найчастіше страждають під час занять іншими активними видами фітнесу.

mIp5OfjWV7QJumping- тренування – це поєднання Кардіонагрузки (35 хвилин) з силовим навантаженням (10 хвилин), а також з вправами на баланс і розтяжку.Основа рухової активності людини – це ходьба і біг. Але так як природа дуже щедра, вона обдарувала нас ще одним природним рухом, який допомагає нам долати земне тяжіння – це стрибки. Саме вміння стрибати дозволяє зробити рухи нашого тіла більше скоординованими і розвиває здатність утримувати рівновагу. Під час виконання Jumping – вправ, які базуються на підстрибуючих рухах і поштовхах, Ви весь час балансуєте і тим самим покращуєте координацію. Завдяки цьому укріплюються глибинні м’язи-стабілізатори, що не задіюються на звичайних тренуваннях.

 

 

             Переваги JUMPING:

IMG_3040-259x300

 • Захоплюючий і безпечний;
 • Спалює жири, сприяє схудненню;
 • Покращує м’язевий тонус, зміцнює всі м’язи;
 • Уповільнює процес старіння;
 • Покращує роботу серцево-судинної, лімфатичної та нервової систем;
 • Зміцнює глибинні м’язи, в т.ч. м’язи тазового дна;
 • Не перевантажує суглоби і спину;
 • Регулює обмін речовин;
 • Збільшує життєву ємність легень;
 • Сприяє покращенню настрою і міцного сну;
 • Стимулює роботу вестибулярного апарату;
 • Покращує подачу кисню в тканини;
 • Нормалізує рівень холестерину і тригліцеридів;
 • Зменшує депресію і втому;
 • Розвиває рухову активність і координацію.

 

Заняття проходять по Вт., Чт. о 19:00 год., Сб. о 13 :00 Вартість тренувань:    

450 грн. – 10 занять , 50грн. – 1 заняття.

До 30.09.13р. діють спеціальні ціни: 360 грн. – 10 занять , 640 грн. – 20 занять 

А також у вас є унікальна можливість вперше спробувати заняття з JUMPING за 25 грн.  Набір в групу здійснюється за попереднім записом (кількість місць обмежена!!!).

 

Заняття проводить :   Білик Ярослав 

 

IMG_9363 Jumping – це не тільки фітнес, це стиль життя, яким ми хочемо поділитися зі своїми клієнтами! Крім того, тренування завжди проходять під модну і запальну музику. Це створює ефект присутності не на виснажливому тренуванні, а на вечірці з друзями. Тому гарний настрій Вам забезпечено ! Тим, хто тільки починає займатися джампінгом радимо не розчаровуватись, якщо щось  не виходить.Це тільки початок, з часом Ви втягнетеся і будете стрибати краще !

 

hOYpeB1OxWc

Правила відвідування :

На тренування допускаються люди, які мають допуск від старшого тренера, адже ми піклуємось про Вас. В першу чергу на відвідування занять допускаються клієнти, що придбали абонемент, а вже потім ті, які придбали разове заняття. Це пов’язано з обмеженою кількістю батутів (максимум 5). Тому не зволікайте.

Любіть себе, піклуйтесь про себе та витрачайте час з користю для вашого здоров’я!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial