fbpx

  тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

10 причин почати ходити в тренажерний зал

ryuftg10 причин почати ходити в тренажерний зал:

1. Першою причиною звичайно ж виступає Ваше здоров’я. Необхідно його постійно зміцнювати, розвивати свої рухові і силові здібності, посилювати свою кардіо-систему і серце, контролювати свій тиск. Не дарма кажуть, що постійні тренування тільки уповільнюють процес старіння організму і підвищують його імунітет. І звичайно ж треба пам’ятати про правильне харчування. Необхідно подбати про свої судини, оскільки від постійних тренувань і правильного харчування поліпшується їх робота, адже від них багато залежить у нашому з Вами організмі.

2. Людина, яка постійно займається фізичною активністю, забезпечує себе більш глибоким і спокійним сном. У відмінності від людей, які не займаються спортом і мають високу втому наприкінці дня, активні люди навпаки, перед сном відчувають почуття приємної втоми.

3. Ще не маловажливою причиною виступає те, що тренування це дуже хороші ліки від депресій і нервових розладів. Пояснюється це тим, що при фізичних вправах скорочується в організмі надлишок адреналіну і гормонів, які сприяють стресовим станам.

4. Мотивація! Як же без неї. Звичайно ж основною з причин виступає сильна мотивація Вас на результат. Особливо коли Ви досягаєте очікуваних результатів. Друзі, в цій справі головне не зупинятися і не звертати ні на кого уваги, хто б що не сказав. Робіть і ще раз робіть і результат не змусить себе довго чекати. Звідси і здорова мотивація, яка приведе Вас до перемог!

5. Ви – приклад! Саме так! Особливо коли у Вас будуть результати, то повірте все оточення, всі звиклі до Вас люди, будуть Вас поважати і «заздрити». А заздрити лише тому, що самі ще не готові до першого кроку на поріг тренажерного залу. Ви відчуєте це і у Вас буде прилив ще більшого бажання продовжувати! Ну а найголовніше Ви повинні бути прикладом для своїх дітей і близьких.

6. Самоповага! Дуже Важливо коли людина пишається за свої результати і за здатність ставити перед собою цілі та виконувати їх. Повірте, коли Ви будете поважати себе, будете йти до кінця і досягати поставлених цілей, то всі навколо теж будуть Вас поважати. А як же себе так змусити запитаєте ви? Так просто! В одну мить, взяти і перемкнути Ваш мозок в іншу сторону. Взяти й відмовитися всім на зло від алкоголю, взяти і почати дотримуватися режиму, взяти і почати бігати вранці, взяти і зробити кубики на животі за три місяці і т.д. Ви повинні в своєму роді стати новою людиною, вчора були одним, а сьогодні інший. Так, Ви сталкнетесь з нерозумінням оточуючих, але це потрібно Вам, а не їм перш за все. ТАК Вас зватимуть «попити пивка», але Ви повинні стояти на своєму, Вине можете себе надати, Ви собі дали обіцянку. А ті, хто не може або не хоче спілкуватися з Вами без пива, значить і не потрібно зовсім. Поважайте себе за те, що Ви досягаєте!

7. Фізичні тренування тонізують м’язи, роблять їх сильними і витривалими. Ви стаєте більш привабливим, сексуальним і гнучким. Як не смішно це звучить, але це так. Маючи красиву фігуру Ви будете ловити захоплені погляди протилежної статі. У здоровому тілі, здоровий дух, як говориться. От і користуйтеся цим!

8. Вас не влаштовує апетит? У Вас проблеми з харчуванням? Надмірна вага або недолік ваги? Є вирішення цієї ситуації. Адже в тандемі з тренуваннями Ви будете правильно харчуватися і ростити свої м’язи. А організм Вам точно скаже спасибі, за те, що Ви не закидуєте в нього напівфабрикати і фастфуд!

9. Якщо у Вас проблеми зі здоров’ям, наприклад зі спиною, то Вам також варто спробувати тренажерний зал. І нема чого боятися, потрібно просто правильно підходити до вибору вправ. В цьому Вам допоможуть досвідчені тренери. Я скажу Вам так – не обов’язково робити силові вправи, які Вам заборонені, є маса способів тренуватися з обмеженнями. Але краще так, ніж на дивані, згодні? Сильні, треновані м’язи володіють значно більшим потенціалом відновлення після травм, ніж слабкі і в’ялі.

10. Гарний настрій і емоційний заряд – це остання причина, яка завершує наш список. Тут все сказано в перших словах. Тільки постійний позитив, гарний настрій і заряд емоцій дозволять Вам підняти якість свого життя! А спорт, Вам в цьому тільки допоможе!

Друзі! Кожен з Вас може знайти і свої причини, які змусять приступити до тренувань. Головне щоб це було постійно))))

А наша фітнес-студія Вам в цьому допоможе. Знайдіть скоріше хоч одну причину, щоб переступити поріг тренажерного залу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial