тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Відгуки та пропозиції

7 коментарів

 1. Галина коментує:

  Дякую організаторам дитячого свята,яке мала нагоду відвідати у неділю з дітками.Море радості,позитиву,усмішок отримали дітки і я.Приємно що адміністрація студії дбає не тільки про здоров’я дорослих а й велику увагу приділяє саме дітям,особливо подобається дитячий фітнес.Успіхів вам і процвітання.

 2. Алла коментує:

  Дякуємо спеціалісту SPA пані Ларисі за майстерність у виконання своєї роботи, гарну атмосферу та ввічливість! Ця людина справді знає свою роботу та має золоті ручки) Ми дуже задоволені з моїм молодим чоловіком, дійсно ці емоції незабутні, щиро вдячні фітнес-студії Адам&Єва за хороший відпочинок та кваліфікованих працівників!

 3. Леся коментує:

  Доброго дня…Була нещодавно у Вас на послугах “масаж камінцями”,задоволення=0…При погоді -10 ,видають тапочки з паперу..І підвальним приміщенням від роздягалки до масажного кабінету по холоднезній плитці (в тих же тапочках,і невипраному халаті)йдеш і думаєш (де я згрішила ),що за мої гроші мене обдурюють…Єдиний момент ,дівчинка (масажист ,приємна і ввічлива,хоча це її робота)Я думаю ,що такі моменти як тепло в першу чергу повинні бути…Це не розкіш а зобов’язання. ..Після масажу мала б бути соляна кімната…Але так як в ній +17,то я вирішила (побережусь і обійдусь)…Суцільний жах…Ви вказуйте великий асортимент послуг..А з них половини немає…Якщо ,буде таке відношення життя (як спа салону ..недовго. ..)

  • adamieva коментує:

   Доброго дня. Питання з теплом обов’язково вирішимо (нещодавно були проблеми з постачанням газу в Україну і ми знизили його споживання на деякий час).
   Щодо халатів, вони перуться після кожного клієнта! Повторне їх використання для нас НЕПРИПУСТИМЕ!
   Питання одноразових тапочок розглянемо обов’язково!
   Дякуємо за відгук!

 4. Світлана коментує:

  Нещодавно відвідала вашу студію і дуже задоволена роботою працівників. Щиро дякую спеціалісту SPA Ярині за професіоналізм та майстерність. Я дуже задоволена і рекомендую всім відвідати фітнес-студію Адам&Єва. Вдячна за хороший відпочинок приємну атмосферу та кваліфікованих працівників!

  • adamieva коментує:

   Дякуємо, нам дуже приємно чути такі позитивні відгуки від наших клієнтів. Ми раді старатися і працювати для Вас! Ваші позитивні емоції від наших послуг – це наш стимул працювати ще краще❤️

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>