тел (0342) 570-595
(066) 958-47-47

Івано-Франківськ,
Курінного Чорноти 2, корп. 4

Індивідуальні програми

DSC_9263

Кожен, хто має власні побажання щодо тренувань, прагнення певних результатів чи такий стан здоров’я, при якому потрібно індивідуальний підхід, можуть скористатися індивідуальними програми.

При індивідуальному тренуванні тренер займається персонально з Вами, стежить за Вашим станом під час занять, так само, як і Ви, зацікавлений у спортивних досягненнях.

Перед початком індивідуальних тренувань Вам буде запропоновано зробити діагностику стану здоров’я, фізичної підготовки на даний момент, виявити Ваші побажання і цілі, а також можливі хвороби, які треба врахувати при розробці персональної програми. Тут важливо бути чесним з Вашим тренером і не приховувати інформацію, наприклад, про старі травми чи хронічні хвороби тощо.

Всі тренери тренажерного залу фітнес-студії «Адам і Єва» – професійні спортсмени, які мають фахову освіту і підготовку, досвід і, що найголовніше, живуть спортом. Ви можете бути впевнені, що Вас будуть тренувати професіонали.

Додатково слід зауважити, що тренер-реабілатолог має досвід ведення програм з відновлення працездатності після важких травм.

Всі спеціалісти СПА-зона і зони Body Evolution – професійні лікарі, які мають вищу медичну освіту і пройшли додаткову підготовку для роботи з апаратами і процедурами фітнес-студії «Адам і Єва». Тут можна впевнитись, що Ви попадете в руки досвічених спеціалістів, які піклуватимуться про Ваше здоров’я.

IMG_9587

 

!!! Якщо Ви зацікавлені індивідуальними програмами, не забудьте зарезервувати час для зустрічі із старшим тренером для опрацювання такої програми!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>